Усі послуги

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Перед будь-яким втручанням для кожного пацієнта складається персональний план лікування головним лікарем. За потреби в плануванні бере участь ще декілька вузькопрофільних спеціалістів: імплантолог, пародонтолог, ендодонтист, ортодонт. Для складання плану можуть бути потрібні додаткові обстеження: ортопантомограма, дентальна фотографія, комп’ютерна томографія, МРТ, функціональна діагностика, цифровий дизайн усмішки DSD (digital smile design) – ЦИФРОВИЙ ДИЗАЙН УСМІШКИ Естетичне лікування починається з дизайну усмішки.
Дізнатись більше
Функціональна реабілітація

Функціональна реабілітація

Імплантація зубів пропонує ряд переваг перед класичними знімними або незнімними протезами. Перш за все, це відсутність неприємних відчуттів, пов'язаних зі знімними або незнімними протезами, а також їхніми впливами на слизову оболонку ротової порожнини.
Дізнатись більше
Хірургія та парадонтологія

Хірургія та парадонтологія

Часто для того, аби достягнути максимальний естетичний та функціональний результат стоматологічний план лікування містить хірургічний етап.
Дізнатись більше
Лікування карієсу та реставрації

Лікування карієсу та реставрації

Виявивши карієс, якомога швидше зверніться за допомогою до лікаря-стоматолога, і запишіться на консультацію. Ми проводимо реставрацію з використанням мікроскопа, завдяки чому лікування є найбільш ефективним та якісним. Такий підхід до реставрації дозволяє нам максимально зберегти здорові тканини Ваших зубів, і дає впевненість у повному приляганні композитного матеріалу. Найефективнішим сучасним методом лікування карієсу є реставрація.
Дізнатись більше
Лікування кореневих каналів (ендодонтія)

Лікування кореневих каналів (ендодонтія)

Дуже важлива частина роботи лікаря-стоматолога. Включає в себе лікування чи усунення інфекцій в кореневих каналах, повне, максимально герметичне, пломбування каналу, видалення пульпи та інфікованого дентину. На сьогоднішній день неможливо уявити професійного стоматолога, який би лікував кореневі канали без мікроскопу. До прикладу, в стоматологічній клініці Enamel у Львові, усе ендодонтичне лікування стоматологи проводять під мікроскопом.
Дізнатись більше
Ортодонтія (виправлення прикусу)

Ортодонтія (виправлення прикусу)

Ортодонтія (виправлення прикусу),вирівнювання зубів - напрямок в стоматології, завдяки якому можна не лише отримати гарну усмішку, а й “продовжити термін” здоров’я ваших зубів, адже правильний прикус сприяє рівномірному навантаженню на зуби під час жування, покращує здоров’я ротової порожнини та організму в цілому.
Дізнатись більше
Лікування уві сні

Лікування уві сні

Назавжди забути про страх перед стоматологом, насолодитися професійним лікуванням без болю і дискомфорту - можливо у нашій клініці, завдяки лікуванню уві сні, седації. Седація (медикаментозний сон) підходить дорослим та дітям будь-якого віку.
Дізнатись більше
Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Ми знаємо, що коли йдеться про найдорожче - наших діток, Ви шукаєте та бажаєте обрати найкраще для них. Саме тому, в клініці Енамель, ми забезпечуємо особливий підхід до лікування малюків, і створюємо затишну атмосферу для комфортного перебування Вас та Ваших діток.
Дізнатись більше
Професійна гігієна ротової порожнини

Професійна гігієна ротової порожнини

Регулярний огляд у стоматолога і професійна гігієна зубів - важлива умова збереження Ваших зубів здоровими. Професійний догляд за ротовою порожниною рекомендовано проводити щопівроку або за призначенням лікаря-стоматолога.
Дізнатись більше

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.