Про клініку

З турботою про вашу усмішку

Enamel - клініка, якій довіряють

Ми - провідна стоматологічна клініка, яка пропонує повний спектр послуг для здоров‘я та краси Вашої усмішки.
Всі втручання ми здійснюємо виключно з використанням мікроскопа, застосовуючи тільки найкращі матеріали і найсучасніше обладнання.

Засновник клініки Enamel - відомий лектор та спікер на міжнародних стоматологічних конференціях. Він проводить авторські практичні курси і лекції для колег-стоматологів в Україні, країнах Європи та в Австралії.
Наша команда - не просто практикуючі лікарі, а спеціалісти, які виступають на різноманітних стоматологічних заходах країни, читають унікальні лекції, навчають інших на авторських майстер-класах та діляться своїм досвідом з колегами.
Ми любимо свою справу і працюємо на результат.

Наші пацієнти завжди отримують якісний сервіс, естетичний результат і максимально комфортне лікування:

- втручання здійснюється із сучасним німецьким мікроскопом Carl Zeiss з максимальним збільшенням у 40 разів для найвищої якості лікування

- первинні консультації, складання плану лікування та спостереження за виконанням робіт спеціалістами вузького профілю при комплексному підході до лікування, проводить наш головний лікар з досвідом понад 15 років, який зібрав команду лікарів з усіх стоматологічних галузей, тим самим гарантуючи відмінний результат

- проводимо лікування під седацією (медикаментозний сон) для Вашого комфорту

Ми співпрацюємо з найкращими технічними лабораторіями, забезпечуємо комплексний підхід до лікування, щоб Ви могли насолоджуватись роботою нашої команди лікарів міжнародного рівня.
Сучасне обладнання та професійний підхід в нашій клініці допоможе Вам забути про всі стереотипи в стоматології, і отримати якісне лікування в атмосфері спокою та комфорту.

Ви в пошуках експертів в галузі стоматології? В нашій клініці працюють професіонали, які є фанатами своєї справи.

Enamel - це приватна стоматологічна клініка, команда якої складається зі спеціалістів найвищого рівня з великим досвідом професійної роботи, а також з міжнародним досвідом проведення лекцій, майстер-класів, участі у конференціях для вдосконалення майстерності і навчання колег з України та інших країн світу.

Наша робота - відновлення природної краси Вашої усмішки за допомогою найсучасніших методів, технік, обладнання. Ми забезпечимо Вам якісне та комфортне лікування, оскільки знаємо, що означає лікування зубів за найвищими стандартами світової стоматології. Понад 15 років ми працюємо для Вас і пропонуємо сервіс, який Ви заслуговуєте.

Стоматологічна клініка Енамель - це

01
надійність
Наші кабінети обладнано сучасними німецькими мікроскопами Carl Zeiss. Всі втручання здійснюються виключно з використанням мікроскопа, що гарантує пацієнтам високу якість лікування та довговічний результат.
02
безпека
Стерильність - це не привілей, а обов‘язок. Наша лабораторія забезпечена високотехнологічним устаткуванням, де всі інструменти, без виключення, проходять стерилізацію за допомогою автоклаву класу В Melag. А все, що має бути одноразовим - у нас є одноразовим.
03
комфорт
Лікуйте зуби без стресу завдяки сучасним приладам з комп’ютерним управлінням для безболісної місцевої анестезії з можливістю повного контролю потоку анестетика. Ми також проводимо лікування під седацією (медикаментозний сон) для зручності наших пацієнтів під час лікування.
04
професійність
Наша команда лікарів - спеціалісти найвищого рівня кваліфікації, які постійно вдосконалюють свої знання та методи лікування, проводять лекції, і діляться досвідом з колегами. Наш головний лікар Олександр Фецич, який є засновником клініки Enamel, бере участь у престижних міжнародних конференціях у якості лектора і спікера, а також навчає стоматологів в Україні і за кордоном, щоб допомогти лікарям бути найкращими для Вас.
05
досконалість
За результатами первинної консультації ми створюємо індивідуальний план лікування, що дозволяє залучити вузькопрофільних спеціалістів на кожному етапі лікування. Вам більше не доведеться шукати лікарів суміжних галузей - в Enamel Вам забезпечать комплексне лікування найвищого рівня якості.
06
довіра
Після складання плану лікування, ми проведемо для Вас презентацію, щоб пояснити кожен етап, методику, альтернативні варіанти. Наші лікарі виконають для Вас цифрове моделювання усмішки, щоб Ви побачили результат ще до початку лікування.

Лікарі

Головна цінність - люди

У нас працюють лише кваліфіковані професіонали, які лікують, а не заліковують. Увесь персонал Enamel доброзичливий і уважний до потреб.
Олександр Фецич
Олександр Фецич
Головний лікар, ортопед.
Емілія
Емілія
Адміністратор
Ольга Вітер
Ольга Вітер
Лікар-ендодонтист
Орест Вакула
Орест Вакула
Лікар-стоматолог
Христина Рижук
Христина Рижук
Стоматолог - хірург
Іван Мигаль
Іван Мигаль
Лікар-анестезіолог, реаніматолог.
Олександр Фецич
Головний лікар, ортопед.
Спеціалізація - естетичне та функціональне відновлення. З 2010 року проводить практичні курси та лекції для колег-стоматологів в Україні, країнах Європи та Австралії.
Емілія
Адміністратор
Адміністратор
Ольга Вітер
Лікар-ендодонтист
Член Української Ендодонтичної Спільноти. Профільний висококваліфікований фахівець, який займається лікуванням кореневих каналів під мікроскопом, що забезпечує найвищу якість і точність усіх маніпуляцій. Практичний досвід в ендодонтії 15 років. Завдяки систематичному відвідуванню майстер-класів провідних лідерів галузі в Україні та за кордоном, лікар досконало володіє новітніми технологіями згідно останніх світових тенденцій та найсучасніших методів лікування. Життєве кредо Ольги Вікторівни «Жодних компромісів щодо якості» дозволяє забезпечити надання послуг преміум класу та досягти максимально ефективного результату від лікування всього лише за одне відвідування.
Орест Вакула
Лікар-стоматолог
Знайомтесь, Орест – наш лікар-стоматолог. Переможець та тренер міжнародного конкурсу по реставраціях зубів. Орест проводить реставрації будь-якої складності та повертає зубам «друге життя». Його професіоналізм допомагає забезпечити пацієнтам комфорт та впевненість у якості послуг. Вважає, що кожна людина має бути професіоналом своєї справи.
Христина Рижук
Стоматолог - хірург
Знайомтесь, Христина - лікар-стоматолог-хірург. Член правління Української Академії Пародонтології. Член Асоціації Імплантологів України, учасник проекту «Санація» та багато іншого. Христина є авторкою таких курсів: - «SRP - ключ до успішного пародонтологічного лікування», - «Хірургічне видовження клінічної коронки».
Іван Мигаль
Лікар-анестезіолог, реаніматолог.
Володіє всіма методами анестезіологічного забезпечення при операціях і лікуванням критичних станів. Сертифікований інструктор Європейської та Польської ради реанімації (ERC, PRC), досвід навчання на симуляційних курсах (Україна, Польща) 9 років. Анестезіологічне забезпечення стоматологічних процедур.

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.