Естетичне лікування в клініці Enamel

Терапевтична стоматологія. Пломбування. Зняття запалення

Послуги Естетичне лікування

Чому важливо вчасно звертатися до стоматолога?
Здорові зуби та красива усмішка - запорука Вашої впевненості. Своєчасне виявлення таких проблем, як карієс, неприємний запах з рота, хвороби ясен, допомагає Вам піклуватися про Вашу усмішку. Саме тому потрібно звернутися до лікаря-стоматолога вчасно, записатися на профілактичну консультацію та провести регулярний огляд до появи небажаних симптомів. Для збереження краси Вашої усмішки та уникнення проблем із зубами також важливо періодично проводити професійну гігієну ротової порожнини.

Завжди краще попередити хворобу, ніж потім тривало лікувати її. Тому профілактика є важливою складовою догляду за зубами та яснами. Проводити профілактичні огляди ротової порожнини потрібно що півроку.

Якщо Вас вже турбує зубний біль, неприємний запах з рота, запалення ясен, больові відчуття під час вживання холодного чи гарячого, гостра реакція зубів на кисле та солодке, невідкладно запишіться на консультацію, щоб почати лікування.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Вчасне та якісне лікування є головною умовою збереження здоров’я та краси Ваших зубів. Лікування в стоматологічній клініці Enamel здійснюється виключно з використанням мікроскопа Carl Zeiss з максимальним збільшенням у 40 разів, що гарантує найкращий результат.

В нашій клініці Ви отримаєте комфортне лікування за допомогою комп’ютерної анестезії чи седації (медикаментозний сон). На первинній консультації ми створимо індивідуальний план комплексного лікування Ваших зубів на кожному з етапів за участі вузькопрофільних спеціалістів.
01
Ми зв'язуємося з Вами
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
Консультація
Перед початком будь-якого лікування необхідна первинна консультація. Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
Узгоджуємо лікування
Після первинної консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
Починаємо лікування
Починаємо безболісне лікування із залученням вузькопрофільних спеціалістів. Якісне лікування в клініці Enamel гарантує вам повний комфорт, гарний настрій та неймовірний результат.

Галерея «до/після»

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.