Лікування в клініці Enamel

Терапевтична стоматологія. Пломбування. Зняття запалення
Лікування кореневих каналів (ендодонтія)
Дуже важлива частина роботи лікаря-стоматолога. Включає в себе лікування чи усунення інфекцій в кореневих каналах, повне, максимально герметичне, пломбування каналу, видалення пульпи та інфікованого дентину.

На сьогоднішній день неможливо уявити професійного стоматолога, який би лікував кореневі канали без мікроскопу. До прикладу, в стоматологічній клініці Enamel у Львові, усе ендодонтичне лікування стоматологи проводять під мікроскопом.

Пульпіт - дуже поширена причина зубного болю. Може протікати без-симптомно, зазвичай являється ускладненням карієсу, також може з’явитись під старою неякісною пломбою, чи коронкою. В більшості випадків лікується за один прихід до стоматолога.

Складнішим та небезпечнішим варіантом є періодонтит. Може виникати як ускладнення пульпіту, так і неякісним лікуванням кореневих каналів, недостатньою антисептичною обробкою чи наявності перфорацій та залишків інструментів в кореневих каналах зуба.

Тому важливо обирати професійного лікаря-стоматолога, який працює з мікроскопом.
Стоматологічна клініка Enamel у Львові може гарантувати професійне якісне лікування зубів з використанням найновіших методів та обладнання, в тому числі і лікування зубів, ясен, кореневих каналів під мікроскопом.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Наша клініка застосовує всі можливості передових технологій і знань 
у сфері стоматології для безпечного та комфортного лікування пацієнтів. 
Ми лікуємо не заради лікування, а заради здоров’я вашої усмішки.
01
Ми зв’язуємося з вами
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
Консультація
Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
Узгоджуємо лікування
Після консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
Починаємо лікування
Починаємо безболісне лікування із залученням вузькопрофільних спеціалістів. Якісне лікування в клініці Enamel гарантує вам повний комфорт, гарний настрій та неймовірний результат.

Галерея «до/після»

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.