Ортодонтія (виправлення прикусу) в клініці Enamel

Ортодонтія (виправлення прикусу),вирівнювання зубів - напрямок в стоматології, завдяки якому можна не лише отримати гарну усмішку, а й “продовжити термін” здоров’я ваших зубів, адже правильний прикус сприяє рівномірному навантаженню на зуби під час жування, покращує здоров’я ротової порожнини та організму в цілому.

Лікар-ортодонт у клініці Enamel у Львові - висококваліфікований фахівець, який складе детальний план лікування в залежності від віку пацієнта та особливостей наявного прикусу.

Для того, щоб уникнути стирання окремих зубів, нерівномірності навантаження на зуби, різних захворювань скронево-нижньощелепних суглобів та інших негативних впливів від неправильного прикусу, радимо звернутися до лікаря-ортодонта якнайшвидше. Перші консультації можливі навіть для пацієнтів віком 5-6 років.

На сьогоднішній день існує великий вибір брекет-систем для зубів для виправлення прикусу, що б обрати найкращий варіант для себе - зателефонуйте у нашу клініку та отримайте консультацію від професійного лікаря-ортодонта.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Наша клініка застосовує всі можливості передових технологій і знань у сфері стоматології для безпечного та комфортного лікування пацієнтів. Ми лікуємо не заради лікування, а заради здоров’я вашої усмішки.
01
Ми зв’язуємося з вами
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
Консультація
Перед початком будь-якого лікування необхідна первинна консультація. Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
Узгоджуємо лікування
Після первинної консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
Починаємо лікування
вузькопрофільних

Галерея «до/після»

Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.