Лікування уві сні в клініці Enamel

Назавжди забути про страх перед стоматологом, насолодитися професійним лікуванням без болю і дискомфорту - можливо у нашій клініці, завдяки лікуванню уві сні, седації. Седація (медикаментозний сон) підходить дорослим та дітям будь-якого віку. Під седацією пацієнт засинає, він нічого не бачить, не чує, не відчуває болю чи втручання лікарів. Лікування уві сні ми забезпечуємо, завдяки введенню сучасних безпечних для пацієнтів препаратів внутрішньовенно. Для кожного випадку ми розраховуємо точні комбінацію препаратів і дозування індивідуально.
Після лікування Ви прокидаєтесь з комфортом, і почуваєте себе так, як після звичайного сну.
Седація є абсолютно безпечною, завдяки постійному контролю лікаря- анестезіолога: спостереженню за пульсом, сатурацією, артеріальним тиском, електрокардіаграмою.

Лікування уві сні в клініці Enamel рекомендовано:
- тим, хто відчуває страх перед лікуванням у стоматолога
- пацієнтам, які хочуть уникнути неприємних відчуттів, пов'язаних з втручанням під час лікування зубів
- людям з підвищеним блювотним рефлексом
- дітям

Седація не є класичним наркозом, і вона не пов'язана з дискомфортними відчуттями, які виникають у пацієнтів після припинення дії наркозу. Додатково до седації ми застосовуємо сучасну комп'ютерну анестезію. Вона є повністю безболісною і надзвичайно ефективною, тому жодних больових відчуттів під час лікування у Вас не виникне.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Вчасне та якісне лікування є головною умовою збереження здоров’я та краси Ваших зубів. Лікування в стоматологічній клініці Enamel здійснюється виключно з використанням мікроскопа Carl Zeiss з максимальним збільшенням у 40 разів, що гарантує найкращий результат.

В нашій клініці Ви отримаєте комфортне лікування за допомогою комп’ютерної анестезії чи седації (медикаментозний сон). На первинній консультації ми створимо індивідуальний план комплексного лікування Ваших зубів на кожному з етапів за участі вузькопрофільних спеціалістів.
01
Ми зв'язуємося з Вами
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
Консультація
Перед початком будь-якого лікування необхідна первинна консультація. Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
Узгоджуємо лікування
Після первинної консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
Починаємо лікування
Починаємо безболісне лікування із залученням вузькопрофільних спеціалістів. Якісне лікування в клініці Enamel гарантує вам повний комфорт, гарний настрій та неймовірний результат.

Галерея «до/після»

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.