Функціональна реабілітація у клініці Enamel

Послуги Функціональна реабілітація

Протезування
Найкращий спосіб заміщення відсутніх зубів - це імплантація.

Імплантація зубів пропонує ряд переваг перед класичними знімними або незнімними протезами. Перш за все, це відсутність неприємних відчуттів, пов'язаних зі знімними або незнімними протезами, а також їхніми впливами на слизову оболонку ротової порожнини.

В естетичному плані зубні імплантати зовсім не мають конкуренції. Водночас, в сучасній стоматологічній практиці саме імпланти є основою протезування, оскільки надійність і довговічність імплантів не можна порівняти з іншими методами протезування.
Імпланти також відрізняються універсальністю: за допомогою імплантів можна відновити як один зуб, так і весь зубний ряд. Важливою перевагою протезування за допомогою зубних імплантів є можливість збереження сусідніх здорових зубів. Існує безліч видів імплантів, які розрізняють за конструкцією та матеріалом.

У нашій клініці зубні імпланти ми обираємо індивідуально саме для Вас, щоб забезпечити естетику та довговічність Вашої усмішки.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Вчасне та якісне лікування є головною умовою збереження здоров’я та краси Ваших зубів. Лікування в стоматологічній клініці Enamel здійснюється виключно з використанням мікроскопа Carl Zeiss з максимальним збільшенням у 40 разів, що гарантує найкращий результат.

В нашій клініці Ви отримаєте комфортне лікування за допомогою комп’ютерної анестезії чи седації (медикаментозний сон). На первинній консультації ми створимо індивідуальний план комплексного лікування Ваших зубів на кожному з етапів за участі вузькопрофільних спеціалістів.
01
Ми зв'язуємося з Вами
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
Консультація
Перед початком будь-якого лікування необхідна первинна консультація. Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
Узгоджуємо лікування
Після первинної консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
Починаємо лікування
Починаємо безболісне лікування із залученням вузькопрофільних спеціалістів. Якісне лікування в клініці Enamel гарантує вам повний комфорт, гарний настрій та неймовірний результат.

Галерея «до/після»

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.