Карієс - одне з найпоширеніших захворювань у світі.

Ми проводимо реставрацію з використанням мікроскопа, завдяки чому лікування є найбільш ефективним та якісним.
Карієс - одне з найпоширеніших захворювань у світі, з яким стикається до 93% людей на планеті.
Причини карієсу:

- неналежна гігієна ротової порожнини
- незбалансоване харчування (забагато вуглеводів та цукру і замало свіжих овочів у раціоні)
- недостатня кількість вітамінів
- низький вміст мінералів у питній воді або навпаки перенасичення води мінералами (наприклад, фтор, фосфор, кальцій)
- зниження імунітету, проблеми зі здоров'ям

Виявивши карієс, якомога швидше зверніться за допомогою до лікаря-стоматолога, і запишіться на консультацію.

Найефективнішим сучасним методом лікування карієсу є реставрація.

Переваги реставрації:

- реставрація забезпечує відновлення функції зуба
- завдяки реставрації також можна відновити форму, колір, анатомію зуба. Вона дозволяє змінити та покращити природні характеристики зуба
- реставрацію застосовують за наявності пошкоджень зуба. Тобто не лише каріозний процес є показанням для реставрації, на відміну від пломбування
- реставрація допомагає усунути тріщини, некаріозні ураження, сколи, ушкодження травматичного характеру
- за допомогою реставрації лікар-стоматолог може повернути колишню форму і розміри зуба
- реставрація - це максимальна природність результату

Ми проводимо реставрацію з використанням мікроскопа, завдяки чому лікування є найбільш ефективним та якісним. Такий підхід до реставрації дозволяє нам максимально зберегти здорові тканини Ваших зубів, і дає впевненість у повному приляганні композитного матеріалу. Високу якість роботи забезпечує досконале знання лікарями протоколу і анатомії зуба. В процесі лікування наші лікарі враховують те, що зуб є складною багатошаровою конструкцією, а кожен шар зуба має свій колір і відповідає за оптичні характеристики в цілому.
Тому всі структури зуба лікарі знають пошарово, і приділяють їм окрему увагу. Ми працюємо, як справжні художники, щоб створювати шедевральні роботи - ідеальні усмішки пацієнтів.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Наша клініка застосовує всі можливості передових технологій і знань у сфері стоматології для безпечного та комфортного лікування пацієнтів. Ми лікуємо не заради лікування, а заради здоров’я вашої усмішки.
01
МИ ЗВ’ЯЗУЄМОСЯ З ВАМИ
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Перед початком будь-якого лікування необхідна первинна консультація. Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
УЗГОДЖУЄМО ЛІКУВАННЯ
Після первинної консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
ПОЧИНАЄМО ЛІКУВАННЯ
Починаємо безболісне лікування із залученням вузькопрофільних спеціалістів. Якісне лікування в клініці Enamel гарантує вам повний комфорт, гарний настрій та неймовірний результат.

Галерея «до/після»

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.