Дитяча стоматологія в клініці Enamel

Тут потрібно коротенький текст зального характеру про дитячу стоматологію у клініці ...
Ми знаємо, що коли йдеться про найдорожче - наших діток
Ви шукаєте та бажаєте обрати найкраще для них. Саме тому, в клініці Енамель, ми забезпечуємо особливий підхід до лікування малюків, і створюємо затишну атмосферу для комфортного перебування Вас та Ваших діток.
Ми пропонуємо безболісну комп‘ютерну анестезію та лікування під седацією (медикаментозний сон) за Вашим бажанням. Таке знеболювання є цілком безпечним для діток будь-якого віку.

Для нас важливо, щоб кожен візит до нашої клініки супроводжувався лише радісними емоціями від якості та комфорту лікування, тому ми приділяємо додаткову увагу підготовці малюка до лікування зубів без жодного стресу для нього і для Вас.

Наші лікарі - справжні "зубні феї", які вміють знайти спільну мову з дитиною, та викликати її довіру. І кожен наступний візит до нашої клініки буде асоціюватися у Вас лише зі здоровою усмішкою Вашої дитини.

Прості кроки

Як проходить лікування?

Вчасне та якісне лікування є головною умовою збереження здоров’я та краси Ваших зубів. Лікування в стоматологічній клініці Enamel здійснюється виключно з використанням мікроскопа Carl Zeiss з максимальним збільшенням у 40 разів, що гарантує найкращий результат.

В нашій клініці Ви отримаєте комфортне лікування за допомогою комп’ютерної анестезії чи седації (медикаментозний сон). На первинній консультації ми створимо індивідуальний план комплексного лікування Ваших зубів на кожному з етапів за участі вузькопрофільних спеціалістів.
01
Ми зв'язуємося з Вами
Зв'яжіться з нами, щоб записатися на консультацію. Наша клініка проводить лікування пацієнтів з України та з-за кордону. Ми можемо зв'язатися з Вами в телефонному режимі або онлайн, щоб обрати комфортний для Вас час візиту.
02
Консультація
Перед початком будь-якого лікування необхідна первинна консультація. Всі консультації в нашій клініці проводить головний лікар Олександр Фецич. Під час консультації відбувається огляд з використанням мікроскопа. Після анамнезу клінічної картини та консультації лікар складає індивідуальний план лікування.
03
Узгоджуємо лікування
Після первинної консультації відбувається презентація плану лікування з поясненням потрібних втручань, методів, альтернатив, кошторису. А за допомогою цифрового моделювання дизайну усмішки Ви зможете побачити результат ще до початку лікування.
04
Починаємо лікування
Починаємо безболісне лікування із залученням вузькопрофільних спеціалістів. Якісне лікування в клініці Enamel гарантує вам повний комфорт, гарний настрій та неймовірний результат.

Галерея «до/після»

Записатись на прийом

Залиште ваші контактні дані і наш адміністратор зв’яжеться з вами у робочі години для вибору послуги, дня і часу візиту, а також надання рекомендацій.
Натискаючи “Надіслати” ви даєте згоду на обробку ваших особистих даних згідно законодавства України
Дякуємо за вашу заявку! Найближчим часом ми зв’яжемось з Вами.